تبلیغات
پرواز - دختر چینی برای یافتن شوهر
پرواز
تقدیر بی تقصیر نیست

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

دختر چینی برای یافتن شوهر چه کارهایی که

یك دختر چینی بیش از 1200 مایل را با دوچرخه پیمود تا همسر مناسبی برای خود پیدا كند.

«وی جیامینگ» 25 ساله یك ماه پیش، از شهر «گوانگ ژو» در جنوب چین برای جمع‌آوری اعانه با دوچرخه به راه افتاد و امیدوار بود با این كار مشهور شود و بدین ترتیب بتواند همسر مناسبی برای خود پیدا كند. او می‌‌گوید: «در جامعه ما كه همه گرفتار شغل خود هستند، پیدا كردن همسر خوب و ایده‌آل كار سختی است من هم گرفتار كارهایم هستم و همه عمر خود را صرف درس خواندن و قبول شدن در مراحل مختلف تحصیلی كرده‌ام.»

خانم وی از ماه اكتبر شغل خود را كه مشاوره مالیاتی بود، رها كرد تا برای این سفر تحت تعلیم قرار بگیرد. او می‌‌خواست با این اقدام از سراسر چین كمك‌های مالی برای كمك به زنان بی‌خانمان جمع‌آوری كند. او انتظار داشت وقتی در انتهای سفر به شانگهای می‌‌رسد، حداقل سی جوان ایده‌آل برای ازدواج به استقبال او بیایند ولی متاسفانه تنها دو نفر به دیدن او رفتند.

او می‌‌گوید: «احساس كردم یك بازنده‌ام و سردرگم شده بودم ولی حالا كه فكر می‌‌كنم، می‌‌بینم این موضوع عجیب نیست و خیلی‌ها از اینكه در میان جمع از كسی خواستگاری كنند، معذب هستند».

وی، پیش از این در وب‌سایت شخصی خود این اطلاعیه را اعلام كرده بود و به گفته خودش بیش از هزار نفر در محل مقرر حاضر شدند. شرایط شوهر آینده خانم وی به این صورت اعلام شده بود: «حقوق ماهیانه بیشتر از 1500 یورو، داشتن یك یا چند آپارتمان و دست كم 165 سانتی‌متر قد».

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : mehdi d

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • چه نوع مطالبی برای شما جذاب می باشد؟

نویسندگان


کتاب زنانی که مردان عاشقشان می شوند


قابل توجه کلیه خانمها(مجرد و متاهل)

آیا فکر کرده اید چرا تا بحال مجرد مانده اید؟

چرا تا کنون فرد مورد مورد نظر خود را پیدا نکرده اید؟

آیا می دانید مردان به دنبال چه زنانی هستند؟

آیا می خواهید این مشکلات را رمز گشایی کنید؟

شاید هم می خواهید آتش عشق را در زندگی مشترک خود شعله ور کنید!

آیا تا به حال پیش آمده که در مورد روابط خود بیندیشید و سپس احساس کنید که یک جای کار می لنگد؟احتمالا شما نیز مانند بسیاری از افراد، مجرد هستید و روابط اجتماعی خوبی هم دارید و برای آشنایی بیشتر، با افراد بسیاری ملاقات کرده اید و از خود می پرسید که چرا با این وجود نمی توانید فرد مورد نظر خود را پیدا کنید شاید هم متاهل باشید یعنی شریک زندگی خود را پیدا کرده اید اما احساس می کنید در این زندگی مشترک، عشق را گم کرده اید.پاسخ شما در این کتاب نهفته هست!!
بسیار خوب، اگر می خواهید همسر مناسبی پیدا کنید یا آتش عشق را در زندگی مشترک خود شعله ور کنید کتاب مناسبی را انتخاب کرده اید.
زنان بسیاری وجود دارند که در برخورد با مردان دارای مهارت بسیار بالایی هستند.گویا این زنان خصوصیاتی دارند که براحتی می توانند مردان را جادو کنند. با مطالعه این کتاب می توانید به اسرار انجام اینکار پی ببرید.
این کتاب اصولی را ارائه می دهد که هم برای افراد مجرد و هم برای آنان که متاهل می باشند کاربرد دارد.کتاب رازهای جذب دیگران


قابل توجه خانمها و آقایان

رازها و جذابیتهای درون خود را کشف کنید

افراد را در نگاه اول شیفته و مقهور خود نمایید!

هر کسی را در هر زمانی به خود علاقمند کنید!

ذهنیت افراد را تغییر دهید و نیرنگها را تشخیص دهید

آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید به حرف شما توجه نمی کنند یا اینکه به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟
آیا تا بحال دوست داشته اید کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟وقتی می توانید از بزرگترین اسرار علم روانشناسی برای باز کردن راه خود استفاده کنید چرا اجازه دهید دیگران کنترل زندگی تان را بدست گیرند؟ با استفاده از این اسرار می توانید هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید.
در این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است.تشخیص دادن نیرنگها ،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها،که با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده که در این کتاب شرح داده شده است امکانپذیر می باشد.در این دنیا شما می توانید کامل ترین و پیشرفته ترین برنامه های روانشناسی را به کار گیرید تا ذهن خود را به نیرومندترین اسلحه خود تبدیل کنید.